هدف از تولید این پکیج چیست ؟

هدف اول : تربیت کارشناس تضمین کیفیت در راستای اشتغال جوانان با استعداد ایران زمین و یادگیری یک مهارت تخصصی و بین المللی تا بتوانند به راحتی پس از آموزش این دوره ها در سازمان های تولیدی و خدماتی در داخل و خارج از کشور مشغول بکار شوند.

هدف دوم : کمک به سازمان هایی که در اخذ استانداردهای روز دنیا همواره پیشرو و پیشتاز بوده تا بتوانند در راستای افزایش رضایت مشتریان ، صادرات و افزایش بهره وری ، بعنوان سازمان های بالنده و سرآمد مطرح باشند و بتواند با کمترین هزینه و زمان و بیشترین اثربخشی با کمک کارشناسان خود استانداردهای مورد نیاز را در سازمان پیاده نمایند.

چرا به این دوره ها و پکیج ها نیاز داریم ؟

با توجه به فضای شدید رقابتی در سازمان ها و بیکاری و بدون مهارت بودن جوانان تحصیل کرده ، یادگیری این دوره ها برای بقاء و پیشرفت سازمان ها و همچنین برای اشتغال جوانان عزیز ضروری می باشد….

چه کسانی یا سازمان هایی به این پکیج ها نیاز دارند ؟

سازمان های تولیدی و خدماتی با توجه به نوع فعالیت خود به تمام یا برخی از این استانداردها (کاربردآنها قبلاً مشخص شده)نیاز دارند و میتوانند با کمک این پکیج ها استاندارد مورد نیاز خود را پیاده کرده و گواهینامه بین المللی آن را از CB معتبر دریافت نماین…چنین فارغ التحصیلان دانشگاهها با رشته های مدیریت و مهندسی که دنبال یک مهارت عالی و کاربردی و بین المللی هستند میتوانند این دوره ها را به راحتی با کمترین زمان و هزینه و با اثربخشی عالی یاد گرفته و بکار گیرن……م. به ذکر است که یادگیری این دوره ها برای فارغ التحصیلان رشته های مهندسی صنایع و مدیریت  الزامی است ….

پیش نیاز این پکیج ها یا دوره های آموزشی چیست ؟

این دوره ها نیاز به پیش نیاز دوره خاصی نداشته فقط برای یادگیری مفید و اثربخش ، بهتر است حداقل مدرک کارشناسی مدیریت یا مهندسی داشته باشند و همچنین لازم است ابتدا استاندارد ایزو 9001:2015را که استاندارد مادر بوده و سایر استاندارد ها در راستای آن تدوین شده است یاد بگیرند و سپس استانداردهای دیگر را فرا بگیرند. .به‌طور.

منبع اصلی این پکیج ها کجاست ؟

این استانداردها توسط سازمان بین المللی استاندارد سازی ، به نام سازمان بین المللی ISO که از سال 1947 به‌طور ر.فعالیت خود را آغاز کرده تهیه شده است. سازمان ایزو یک سازمان مستقل ، غیردولتی و بین المللی با عضویت 163 سازمان استاندارد از کشورهای مختلف و مطرح دنیا و دارای3368 عضو فنی می باشد. در این سازمان کارشناسان کشورهای عضو در کنار یکدیگر جمع شده تا اطلاعات خود را به اشتراک گذاشته و با گسترش استاندارد سازی به فراهم کردن راه حل هایی برای چالش های جهانی می پردازند. دبیرخانه مرکزی سازمان بین المللی ایزو بر اساس مقررات و قوانین ژنو در کشور سوئیس می باشد.این سازمان بیش از 21000 استاندارد بین المللی در زمینه های مختلف منتشر کرده که تقریباً همه جنبه های تکنولوژی و محصولات تولیدی را تحت پوشش قرار می دهد. این استانداردها زبان مشترک جهانی بوده و در همه کشور ها پیاده و اجرا شده و مورد استفاده قرار می گیرد و معمولاً هر چند سال یک بار (حدوداً 8 سال) توسط سازمان ایزو مورد بازنگری و در صورت نیاز اصلاح و به روز میگردد. به این پکیج ها تجربه چندین ساله اجرای استانداردها به‌صورت ساده ، کاربردی بنده حقیر اضافه شده تا هرفرد یا سازمانی بتواند به راحتی از آن استفاده نماید.

وجه تمایز این پکیج های آموزشی با دیگر پکیج های مرتبط در چیست ؟

سادگی ، قابل فهم و کاربردی بودن این پکیج ها و همچنین سابقه اجرایی از صفر تا صد این استانداردها توسط موسس آکادمی و تحصیلات مرتبط وی  و اجرای اثربخش آن با حداقل هزینه و زمان و پشتیبانی آن می باشد.

آیا دارای گواهینامه معتبرآموزشی می باشد ؟

در صورت متقاضی ، گواهینامه آموزشی و تخصصی معتبر برای کلیه دوره ها و پکیج های دوم و سوم صادر خواهد شد که گواهینامه ها دارای شماره ثبت قانونی موسسه می باشد.

آیا دارای مشاوره رایگان ، غیر حضوری و حضوری می باشد ؟

در صورت نیازبه هرگونه مشاوره رایگان ، از طریق تلفن ، ایمیل و سایر شبکه های ارتباطی داده خواهد شد و در صورت نیاز به مشاوره حضوری یا سمینار آموزشی نیز آکادمی ارغوان در خدمت مشتریان عزیز خواهد بود.

درصورت اعلام نارضایتی از پکیج های دریافتی که هزینه دارد چه اقدامی صورت می گیرد ؟

هرگونه نارضایتی ، پیشنهاد و انتقاد از طرف مشتریان را با جان و دل ، برای بهتر شدن خدمات پذیرفته و پاس میداریم و چنانچه رضایت مشتریان عزیز را نتوانیم جلب کنیم کل مبلغ دریافت شده مسترد خواهد شد.