مشاوره و آموزش استانداردهای بین المللی سیستم های مدیریت (ایزو) در قزوین

آماده هرگونه سمینار، وبینار، مشاوره جلسه ای، ساعتی، پروژه ای، حضوری و غیرحضوری با کمترین زمان و هزینه برای رسیدن شما به اهداف و نتایج عالی، ما از صفر تا صد برای استقرار سیستم با مشاوران مجرب در کنار شما هستیم.

تخصصی و کاربردی ترین آکادمی مشاوره ، آموزش، اجرا و اخذ استانداردهای بین المللی با بیش از 20 سال سابقه ی فعالیت اجرایی در صنعت و دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت کشور و دارای ثبت قانونی به شماره 13663 می باشد. آکادمی ارغوان تلاش می کند تا بتواند استانداردهای بین المللی ایزو را که زبان مشترک سازمان های صنعتی و غیر صنعتی در دنیا بوده را به عنوان یک مهارت تخصصی و بین المللی به جوانان علاقمند و هدفمند ی که برای پیشرفت خود چشم انداز عالی دارند با پکیج های آموزشی ساده و کاربردی، در کمترین زمان و هزینه به‌صورت اثربخش آموزش داده تا بتوانند بعنوان کارشناس تضمین کیفیت در هرجای دنیا حرفی برای گفتن و فعالیت داشته باشند و گواهینامه معتبر دریافت نمایند. جوانان عزیزی که تحصیلات دانشگاهی آنها در رشته های فنی و مهندسی و مدیریت هستند (اجباری برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مدیریت صنعتی، مدیریت اجرایی و مهندسی صنایع) لازم است تا با این استانداردهای پرکاربرد که برای اکثر سازمان ها نیاز است آشنا شده و در حد حرفه ای شدن، پیش بروند.

همچنین رسالت دیگر آکادمی ارغوان، کمک و یاری رساندن به کسب و کارهایی که در استقرار و اخذ استانداردهای بین المللی در راستای افزایش رضایت مشتریان و صادرات و افزایش بهره وری و فروش خود همواره پیشرو بوده تا بتوانند با کمک پکیج های آموزشی و کارشناسان خود به راحتی با کمترین زمان و هزینه، استاندارد مورد نیاز خود را در سازمان پیاده و اجرا نموده و موفق به دریافت گواهینامه بین المللی سیستم های مدیریت شده و سازمانی سرآمد داشته باشند. پس از دریافت پکیج های دوم و سوم، درصورت تمایل وتقاضا، گواهینامه آموزشی معتبر صادر شده و در طول دوره مطالعه و آموزش یا استقرار سیستم درسازمان به‌صورت رایگان مشاوره غیرحضوری از طریق ابزارها وشبکه های ارتباطی داده خواهدشد و اگر نیاز به مشاوره حضوری باشد در صورت درخواست شما، کمک خواهیم کردتا به نتیجه دلخواهتان برسید.

مهندس نصرت اله کبیری به عنوان موسس و مدیرعامل آکادمی ارغوان بوده که از سال 1376 سابقه اجرایی در مسئولیت های گوناگون به عنوان کارشناس یا مدیر در صنایع مختلف، فعالیت داشته و علاوه بر آن از سال  1384تجربه مشاوره،آموزش و استقرار سیستم های مدیریت (استانداردهای بین المللی ایزو) درسازمان ها را دارا بوده و همچنین بعنوان مدرس دانشگاه، تدریس در دانشگاه های علمی کاربردی وسایر دانشگاها را در کارنامه خود دارد.

مهمترین وجه تمایز آکادمی ارغوان با دیگر موسسات مشاوره و آموزش در زمینه استانداردهای بین المللی :

* سادگی و قابل فهم و کاربردی بودن این پکیج ها و ارائه گواهینامه معتبر.

*سابقه اجرایی از صفر تا صد این استانداردها توسط موسس و مدیرعامل آکادمی.

* تحصیلات مرتبط مدیرعامل و موسس آکادمی که تلفیقی ازصنعت و دانشگاه است.

* ارائه آموزش ها و پکیج ها با کمترین هزینه یا به‌صورت رایگان.

*برگشت وجه در صورت عدم نارضایتی از پکیج هایی که هزینه دارد.

*دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و ثبت شده قانونی

درخواست مشاوره

در صورت درخواست مشاوره رایگان ( غیرحضوری ) و مشاوره حضوری فرم زیر را کامل کرده یا با شماره 09125825714 تماس حاصل فرمایید